+48 12 680 80 55 hotel@hotel-centrum.pl

Jak zorganizować event firmowy?

18/Maj/21

Jak zorganizować event firmowy?

Event firmowy to przedsięwzięcie wymagające zmysłu organizacyjnego. Warto planować go z dużym wyprzedzeniem, by nie umknął żaden szczegół. Dlaczego w ogóle warto je organizować i jakie miejsce będzie najodpowiedniejsze?

Dlaczego warto organizować eventy firmowe

Jest kilka odpowiedzi na to pytanie. Wydarzenie może spełniać najróżniejsze funkcje: może być połączone z konferencją lub szkoleniem, może być okazją do integrowania zespołu lub podziękowaniem dla pracowników za ich wytężoną pracę. W tym ostatnim aspekcie event spełnia funkcję motywacyjną, jest nagrodą, okazją do wypoczynku i relaksu.

Często eventy organizują firmy, które mają swoje oddziały w różnych miastach – wtedy spotkanie jest okazją do lepszego poznania innych pracowników oraz przestrzenią do wymiany myśli i doświadczeń. Podczas eventu można zaprezentować nowe produkty albo zaprosić znaną w branży osobę na krótką prelekcję. Jak widać, możliwości jest wiele.

O czym muszą pamiętać organizatorzy?

Osoby, które dopinają na ostatni guzik sprawy związane z firmowym eventem, nie mogą zapomnieć o przesłaniu zaproszeń do pracowników, ustaleniu harmonogramu, przygotowaniu materiałów szkoleniowych, jeśli będą potrzebne, oraz o omówieniu szczegółów technicznych, związanych z transportem, zakwaterowaniem itp.

To sporo obowiązków. Warto zaplanować event w miejscu, które już wcześniej udostępniało swoją przestrzeń na potrzeby takich wydarzeń. Dzięki doświadczeniu w tej kwestii organizatorzy po przybyciu do wybranego hotelu będą mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ obsługa zajmie się wyjątkowymi gośćmi w profesjonalny sposób, a event będzie mógł się odbyć zgodnie z harmonogramem i bez żadnych problemów!

Event firmowy w Hotelu Centrum

To gwarancja wspaniałych wspomnień i dobrze spędzonego czasu! Oferuje my przestronne sale konferencyjne https://hotel-centrum.pl/sale-konferencyjne/ i szkoleniowe, restaurację https://hotel-centrum.pl/restauracja/ serwującą świeże i pyszne dania oraz najlepszą kawę w Nowej Hucie.

Pracownicy z pewnością nie będą rozczarowani poziomem świadczonych usług czy wyglądem hotelowych pokoi. Dla firm możemy zorganizować wycieczkę z przewodnikiem po Krakowie, która wzbogaci event i będzie atrakcyjnym punktem w harmonogramie.

W komfortowych warunkach i przytulnej atmosferze rozmowy biznesowe nabiorą innego wymiaru, a zmęczeni i zestresowani pracownicy będą mogli porządnie odpocząć i spróbować najwyższej jakości dań serwowanych przez hotelową restaurację. Być może wystarczy im również czasu, by przespacerować się po malowniczych zakątkach Nowej Huty…  Niezależnie od pomysłu na firmowy event warto zorganizować go u nas – spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości!