+48 12 680 80 55 hotel@hotel-centrum.pl

Sylwester w Krakowie to zawsze dobry pomysł!

14/Październik/21

Sylwester w Krakowie to zawsze dobry pomysł!

Marzysz o tym, by spędzić święta i okazje w innych niż zwykle okolicznościach? Chcesz oderwać się od codzienności i przeżyć coś wyjątkowego? Już teraz zarezerwuj nocleg w Krakowie!

Andrzejki – noc wróżb

Zanim przejdziemy do sylwestra, przypominamy, że po drodze będzie jeszcze kilka innych okazji, by odwiedzić Kraków! Jedną z nich są andrzejki, obchodzone w nocy z 29 na 30 listopada. W tym roku jest to noc z poniedziałku na wtorek, dlatego warto przedłużyć weekend i zarezerwować sobie całe 4 dni na odpoczynek.

Kraków jest wyjątkowym miastem, a w andrzejki tym bardziej można liczyć na niezwykłą atmosferę i ciekawy klimat. Wiele restauracji przygotowuje na ten dzień specjalne oferty, można wybrać się na zabawy taneczne, albo… Zarezerwować miejsce w hotelu z paczką przyjaciół i wspólnie powróżyć. Można spisać na kartce imiona drugiej połówki, obierać jabłko tak, by jego skórka się nie przerwała, lać wosk przez ucho od klucza… Możliwości jest naprawdę wiele! Oczywiście to atrakcje zarezerwowane na wieczór – od rana polecamy zwiedzanie najciekawszych miejsca Krakowa, których nie brakuje!

Wigilia inna niż wszystkie

Warto skorzystać z oferty hotelu, kiedy planujemy wigilię firmową i zależy nam na wyśmienitych daniach, profesjonalnej obsłudze i sali, która pomieści wszystkich pracowników. Ale czy kiedykolwiek planowaliście spędzenie wigilii na wyjeździe? Tradycyjnie ten dzień kojarzy nam się z ciepłem rodzinnego domu, ubieraniem choinki i prezentami. Czasem jednak – i jest to zupełnie zrozumiałe – możemy mieć dosyć stania w kuchni, przygotowywania niezliczonych porcji pierogów i goszczenia całej rodziny.

Co w takiej sytuacji? Zawsze możemy zarezerwować nocleg na kilka świątecznych dni w hotelu. Na pewno możemy liczyć na mnóstwo atrakcji i pyszne jedzenie, którego nie będziemy musieli sami przygotowywać! To opcja dla osób, które bardziej niż tradycję cenią święty spokój, odpoczynek od codzienności i mogą stworzyć rodzinny klimat w każdym miejscu na ziemi!

Sylwestrowe szaleństwa w Krakowie

Ukoronowaniem naszych propozycji na spędzenie wyjątkowych dni w Krakowie jest sylwester! Noc, kiedy żegnamy wszystko, co stare, i otwieramy nowy rozdział w życiu, wymaga wyjątkowej oprawy! Można zarezerwować miejsce na wystawnym balu, skorzystać z plenerowych imprez albo po prostu pospacerować po krakowskiej starówce z najbliższymi.

Pamiętajmy jednak, że Kraków kusi swoimi atrakcjami wielu z nas! W przypadku świąt i sylwestra rezerwacji noclegu trzeba dokonać dużo, dużo wcześniej, czasem z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.