+48 12 680 80 55 hotel@hotel-centrum.pl

Sale konferencyjne i szkoleniowe Kraków, Nowa Huta

Konferencje i szkolenia

Biznesowy charakter Naszego obiektu oraz nowoczesne wnętrze dają możliwość wypoczynku i zapewniają warunki do komfortowej pracy.
Do dyspozycji Gości oddajemy 6 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, znajdujących się w Krakowie, w centrum Nowej Huty. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 500m2.
Pokoje szkoleniowe przystosowane są do organizacji różnego rodzaju imprez, spotkań, bankietów oraz konferencji. Wynajem Naszej sali wiąże się nie tylko z organizacją na wysokim poziomie, ale również z wieloma wygodami. Oferta gastronomiczna, która obejmuje aromatyczne kawy, słodkości oraz lunche zachwyci Gości, dzięki czemu poczują się wyjątkowo.
Zdajemy sobie sprawę, że wynajem sali szkoleniowej w centrum Nowej Huty, w Krakowie, wiąże się nie tylko z biznesowymi spotkaniami, ale również z integracją zespołu. Z przyjemnością więc organizujemy szereg atrakcji w postaci eventów outdoorowych oraz wieczorów tematycznych, które potrafią uświetnić każde spotkanie biznesowe.

Rezerwacja
Sale konferencyjne Kraków Nowa Huta
Sale konferencyjne spotkania

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe na najwyższym szczeblu wymagają profesjonalnej oprawy i nowoczesnego otoczenia. Często zwykłe sale szkoleniowe w biurowcach nie są wystarczające. Niekiedy warto przenieść ważne rozmowy do miejsc, które potrafią pobudzić do kreatywnego myślenia, takich jak Nasz hotel w centrum Nowej Huty, w Krakowie. Oferujemy najlepsze rozwiązania dla różnego rodzaju imprez — od klasycznych konferencji, poprzez małe spotkania biznesowe, kończąc na prezentacjach produktowych.

Naszą specjalizacją są również wycieczki z przewodnikiem po interesujących turystycznie zakątkach Krakowa oraz jego okolicach. Indywidualne podejście do każdego Gościa sprawi, że Państwa konferencja stanie się wydarzeniem, o którym uczestnicy będą długo pamiętać — niezależnie czy będzie to aktywny wypoczynek w plenerze, czy spotkanie przy koniaku.

Wynajem sali konferencyjnej

Nasze sale szkoleniowe i konferencyjne w Krakowie, w samym centrum Nowej Huty zachwycają swoim nowoczesnym wystrojem, podnosząc prestiż organizowanych wydarzeń. Oferta, którą przedstawiamy, jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich Gości biznesowych. Posiadamy siedem bogato wyposażonych auli, które zróżnicowane są pod kątem wielkości, dzięki czemu idealnie nadają się na każdą imprezę. Aby zadowolić klientów, cały czas poszerzamy pakiety dostępnych usług, oraz podwyższamy standardy obsługi.
Konferencje nie muszą składać się tylko z prezentacji i rozmów - zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa integracja zespołu. Dlatego chcemy, aby wszyscy Goście odwiedzający Kraków mieli jak najpiękniejsze wspomnienia. Nasze doświadczenie w organizacji tego typu imprez firmowych oraz profesjonalne sale szkoleniowe gwarantują, że wydarzenia zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom oraz przyczynią się do pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.
Naszym celem jest zadbanie o dobre samopoczucie zarówno uczestników kameralnych spotkań w Nowej Hucie, jak i większych, medialnych imprez w Krakowie. Obszerna baza stałych klientów z różnych firm poświadcza, iż Nasze sale konferencyjne pozwalają na organizację spotkań na najwyższym poziomie. Dołączcie Państwo do nich oraz przekonajcie się, dlaczego wynajem usług Naszego hotelu w Krakowie, w Nowej Hucie, to doskonała propozycja nawet dla wymagających Gości.

Galeria
Wynajem sali konferencyjnej

Rozmieszczenie sal konferencyjnych

Poziom -1 Poziom 0

Sala

Powierzchnia:

Długość:

Szerokość:

A
B
C
D
E
Foyer
Foyer
Mały LUX
Duży LUX

Ilość miejsc:

Wyposażenie

Wszystkie sale posiadają nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie.

Internet

Telefon

Telewizor LCD

Pełne zaciemnienie

Klimatyzacja

Mikrofon bezprzewodowy

Sprzęt audio - video

Rzutniki multimedialne

Automatyczne ekrany

Indywidualnie sterowane oświetlenie i nagłośnienie

Flipchart

Mównica

Rzutnik pisma

Przybory konferencyjne

Rekomendacje

+48 12 680 80 55