+48 12 680 80 55 hotel@hotel-centrum.pl

Organizujemy jedyne i niepowtarzalne:

  • przyjęcia rodzinne
  • wesela
  • bale i studniówki
  • pierwszy rodzinny obiad celebrujący
  • chrzciny najmłodszej pociechy,
  • komunie,
  • jubileusze
  • urodziny, imieniny

Wesele w Krakowie już od 149 zł za osobę!

Ślub oraz wesele to najważniejszy dzień w życiu niemal każdego człowieka. Uroczystość musi zatem być przygotowana perfekcyjnie. Wybierając Hotel Centrum, będziecie mieć Państwo pewność, że Goście wspaniale się bawią za sprawą niezwykłego wnętrza, jakim jest sala na wesele. Kraków to miasto, w którym można znaleźć wiele lokali na taką imprezę, Ale tylko nasza pomieści nawet kilkaset Gości. O miłą atmosferę zadba również profesjonalny zespół pracowników. Natomiast o rozkosze podniebienia zatroszczy się Szef kuchni, który na tę okazję przygotuje najlepsze specjały z bogatej oferty menu. Nie bez znaczenia jest też Nasze ogromne doświadczenie w organizowaniu takich uroczystości. Zostało ono docenione nie tylko przez Gości. Liczne wyróżnienia w konkursach przyznane Hotelowi Centrum są potwierdzeniem, że warto w tym miejscu organizować najważniejsze wydarzenia rodzinne.

Sala weselna Kraków

Wszyscy narzeczeni planujący ceremonię zaślubin marzą o tym, aby ich przyjęcie weselne odbyło się w miejscu tak eleganckim i piękna jak sala weselna Kraków. Hotel Centrum posiada wnętrze urządzone ze smakiem, będzie więc ona najpiękniejszą oprawą przyjęcia weselnego. Kremowe ściany nadają sali przytulności, co pozwala Gościom poczuć się niezwykle komfortowo. Nowoczesne oświetlenie tworzy idealną barwę światła, która potrzebna jest do uzyskania pięknych zdjęć ślubnych. Należy też wspomnieć o przygotowanych z wielką pasją ozdobach oraz gustownie nakrytych stołach. Cała aranżacja jest wykonana zgodnie z aktualnie panującymi trendami w modzie ślubnej - tworzy wyjątkowy nastrój, który sprawi, że przyjęcie na długo zapisze się w sercu Młodej Pary i Gości.

Bal studniówkowy w Hotel Centrum

Studniówka to wielkie wydarzenie dla każdego nastolatka. To pierwszy tak poważny Bal i symbol wkroczenia w dorosłość. Jest również dużym przeżyciem dla rodziców dziecka oraz nauczycieli, którzy organizują tę uroczystość. Sala na studniówkę w Hotelu Centrum pozwoli zapomnieć o stresie związanym z przygotowaniami! Wnętrze jest urządzone i udekorowane z klasą, a wszystkie szczegóły - na przykład menu - są dokładnie przemyślane. Wspaniała atmosfera panująca w sali pozwoli zapomnieć uczniom zbliżającej się maturze. Nastolatkowie dadzą się ponieść zabawie, a rodzice i nauczyciele odetchną z ulgą, ponieważ wszystko zostanie "dopięte na ostatni guzik" przez obsługę Hotelu Centrum.

Sala na najważniejsze wydarzenia rodzinne

Sala okolicznościowa w Hotelu Centrum jest również idealnym miejscem na organizację ważnych rodzinnych imprez, takich jak chrzest, komunia, urodziny lub inny jubileusz. Jest to znakomity wybór także na zabawę karnawałową, Sylwester lub Andrzejki. W tym miejscu możemy świętować ważne wydarzenie w życiu bez stresu związanego ze żmudnymi przygotowywaniami. Na każdą okazję zostanie wybrana specjalna aranżacja, która pozwoli wczuć się Gościom w charakter organizowanej imprezy i dobrze się bawić. Przy tego rodzaju wydarzeniach ważny jest też mieszczący się w hotelu pokój zabaw dla najmłodszych - bardzo komfortowe rozwiązanie dla rodziców, którzy w spokoju będą mogli zjeść posiłek i porozmawiać podczas, gdy ich pociechy będą świetnie się bawić!

+48 12 680 80 55