+48 12 680 80 55 hotel@hotel-centrum.pl

Wakacje 2020 – jak będą funkcjonowały hotele?

13/Maj/20

Wakacje 2020 - jak będą funkcjonowały hotele?

Wakacje to długo wyczekiwany czas, który dla większości z nas oznacza urlop i szansę na zdystansowanie się od problemów dnia codziennego. To wtedy relaksujemy się, wypoczywamy i zmieniamy otoczenie, decydując się na różnego rodzaju wyjazdy krajowe i zagraniczne. Obecna sytuacja epidemiologiczna nie nastraja pozytywnie i stawia pod znakiem zapytania tegoroczne podróże. Nie musimy jednak zupełnie z nich rezygnować! Znakomitym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty polskiej bazy turystycznej.

Profesjonalizm kluczem do sukcesu

Zdrowie i zadowolenie gości od zawsze stanowi największy priorytet. W tych trudnych czasach przykładamy więc szczególną wagę do przestrzegania wszelkich zaleceń związanych z higieną, czystością i oferowaniem usług na najwyższym poziomie. Zatrudniany przez nas personel jest odpowiednio przeszkolony i gotowy na udzielenie odpowiedzi na rozmaite pytania. Obowiązki wykonywane są z należytą starannością i przy zachowaniu wszystkich niezbędnych zaleceń, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka zarażenia się koronawirusem. Jakie reguły zostały wprowadzone?

Imprezy okolicznościowe? Jak najbardziej!

Na udostępnianej przez nas sali odbywa się wiele imprez okolicznościowych. Wciąż mogą Państwo korzystać z tej lokalizacji, jednak funkcjonują limity w liczbie gości, o których informujemy wszystkich zainteresowanych przed dokonaniem rezerwacji. Przestrzegamy również tego, aby osoby, które nie należą do obsługi ani uczestników konkretnego przyjęcia, jakie ma miejsce na sali, nie mieli do niej wstępu. Natychmiastowo reagujemy na niepokojące oznaki złego samopoczucia, zarówno wśród gości, jak i personelu. W przypadku wystąpienia symptomów typowych dla koronawirusa, dokonujemy sprawnej izolacji i informujemy o zaistniałej sytuacji właściwe osoby.

W trosce o zdrowie

Oddawana do dyspozycji gości sala, jak i pozostała część hotelu jest poddawana regularnemu procesowi dezynfekcji. Stosujemy specjalne detergenty, które posiadają wysoką skuteczność w usuwaniu bakterii i wirusów, a pomieszczenia są systematycznie wietrzone. Dodatkowo zapewniamy dozowniki z płynem do odkażania rąk, z których goście mogą swobodnie korzystać. Dzięki temu odwiedzający nie muszą obawiać się, że coś im grozi.

Aktualna sytuacja na świecie i w kraju stanowi dla nas wszystkich ogromne wyzwanie. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby Państwa pobyt w naszym hotelu był przyjemny, a przede wszystkim – bezpieczny. Przestrzegamy restrykcyjnych procedur, wdrażamy niezbędne środki ostrożności i służymy pomocą profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu. Wszystko po to, by mogli Państwo doskonale się bawić i efektywnie wypoczywać.