+48 12 680 80 55 hotel@hotel-centrum.pl

Conferences

Nowoczesny wystrój i biznesowy charakter obiektu dają możliwość wypoczynku oraz zapewniają warunki do spokojnej pracy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy siedem klimatyzowanych, wielofun-
kcyjnych sal , o łącznej powierzchni konferencyjnej ponad 500 m2, przystosowanych do organizacji szkoleń, konferencji, przyjęć, bankietów oraz innych imprez.
Podczas każdego spotkania zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej ! W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór przerw kawowych oraz lunchu w atrakcyjnych cenach.

W pakiecie szkoleń, konferencji oferujemy szereg atrakcji w postaci wie-
czorów tematycznych jak i eventów outdoorowych, zapewniających skuteczną integrację, dzięki którym Państwa pobyt u Nas stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny i niezapomniany.

Reservation

Business meetings

Rozmowy na najwyższym szczeblu wymagają wyjątkowego otoczenia
i oprawy. Sala konferencyjna w biurowcu nie jest zawsze najlepszym rozwiązaniem.

Warto przenieść ważne rozmowy do miejsc, które potrafią natchnąć do kreatywnego myślenia, takich jak wnętrza hotelu Centrum. Od małych spotkań biznesowych oraz klasycznych konferencji po prezentacje produktowe - proponujemy odpowiednie rozwiązania dla różnego rodzaju imprez.

Organizujemy również wycieczki z przewodnikiem po ciekawych atrak-
cjach turystycznych Krakowa i okolic. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do upodobań każdego Gościa - od spotkań przy koniaku, aż po aktywny wypoczynek w plenerze. Wszystko po to, aby spełnić Państwa najbardziej wyszukane życzenia.

Conference rooms

Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę dla gości biznesowych. Siedem naszych nowoczesnych sal zróżnicowanych jest pod kątem wielkości, dzięki czemu możemy zorganizować dosłownie każdą imprezę.

Lubimy wyzwania i chcemy, aby goście, którzy odwiedzają Kraków mieli jak najpiękniejsze wspomnienia. Nasze doświadczenie w organizacji imprez firmowych, spotkań biznesowych i szkoleniowych niepowtarzalny klimat hotelu oraz profesjonalnie przygotowane sale konferencyjne tworzą idealne trio.

U nas poczują się dobrze uczestnicy dużych, medialnych imprez, jak i kameralnych spotkań. W Krakowie gościliśmy firmy z różnych branż. Niektóre z nich są naszymi stałymi Gośćmi. Dołączcie Państwo do nich i przekonajcie się, dlaczego Państwa szkolenia powinny się odbywać właśnie u nas.

Gallery

Distribution of conference rooms

Poziom -1 Poziom 0

Sala

Powierzchnia:

Długość:

Szerokość:

A
B
C
D
E
Foyer
Foyer
Mały LUX
Duży LUX

Ilość miejsc:

Equipment

All rooms have modern and functional equipment.

Internet

Phone

LCD TV

Full blackout

Air conditioning

Wireless Microphone

Audio-video equipment

Multimedia projectors

Automatic screens

Individually controlled lighting and sound system

Flipchart

Rostrum

Screen

Conference equipment

Recommendations

Zobacz Hotel Centrum Business **** w serwisie miejscakonferencyjne.pl
+48 12 680 80 55